Biri festival mi dedi? :D Evet, evet! Tekirdağ’da bu sene 5. kez düzenlenen Uluslararası Tekirdağ Hıdrellez ve Yamaç Paraşütü Festivali tarihleri belli oldu. Biz de gitsek fena olmazdı, değil mi? Bakalım… Sizlere ayrıntıları [Copy+Paste] yazıyorum. Daha fazlası için yazının sonuna uçun, TEDOHAVK’ın resmi websitesine atlayın. :)

TEDOHAVK Kulubünün Tekirdağ Valiliği ile yapmış olduğu görüşmeler sonucunda geleneksel hale gelen Uluslararası Tekirdağ Hıdrellez ve Yamaç Paraşütü Festivali için 6 – 7 – 8 Mayıs 2011 tarihi belirlenmiştir. Festival süresince kayıt işlemlerini yaptıran sporcuların;
1. İniş ve kalkışlar arasındaki Transporter Tekirdağ Valiliğince karşılanacaktır.

2. Öğle yemekleri Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından karşılanacaktır.

3. Konaklama yurt içinden gelen sporcular için çadır ağırlıklı olacaktır. Yurt dışından gelenler için Tekirdağ  Öğretmen Evi ve Tekirdağ Uygulama Oteli, Üniversite öğrencileri için Tekirdağ Turizm ve Otelcilik Pansiyonu düşünülmektedir. (Konaklama finansı için Tekirdağ da bulunan firmalar görüşmeler devam etmektedir, bu konu ile ilgili kesin duyuru ileride buradan yapılacaktır).

4. Festival boyunca güvenlik hizmeti denizden Tekirdağ Deniz Polisince , karadan Tekirdağ Jandarma Komutanlığınca sağlanacaktır.

5. İniş ve kalkış yerlerinde Tekirdağ Sağlık Müdürlüğünce Ambulans ve Sağlık Ekipleri hazır bulundurulacaktır.

6. Kalkış yerinde kulübümüz sporcularından seçilen iki kalış yöneticisi (Take of komiseri) hazır bulunacaktır.

7. Festivale katılanlardan kesinlikle katılım ücreti alınmayacaktır.

8. Tüm kayıt işlemlerinden kulübümüz üyesi Emel KILIÇ (İletişim Sorumlusu) sorumludur.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

About admin

Deniz is an Asistant Art Manager at ATIG Investment Securities, one of the remarkable company of the financial sector in Istanbul. She has been working on User Interfaces, Experience and Interaction Design as a lead designer.