3 aylık bir Prag stajı maceramdan sonra, kalem-mürekkep olayına kısmen geri dönmüş bulunmaktayım. Finalde Yıldız’dayım. Farabi programına geçen dönem başvurmuştum, sonuç olumlu geldi ve bana misafir olma hakkı tanındı artık resmi olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Farabi öğrenciyisim.

Yıldız’ın benim için 3. üniversitem olması biraz garip karşılanmıyor değil. Öyle ya da böyle bu sene son sınıfa geldim. Bitti okul artık diyelim.

Davutpaşa kampüsünü çok beğendim. Sakin, kocaman. :) Burada olmak çok güzel. Yine de Bolu’yu aratan çok şey var. Başta yurdumun Maslak’ta olması sıkıntı. Servise binmediğim zamanlar 3 vesait kullanmak zorunda kalıyorum. Bu da hem manen hem madden sıkıntı. Çok yoruluyorum. İstanbul’da hayat gerçekten hızlı akıyor gençler. Ben bile kendimi garip hissettim. Henüz alışamadım bu yüzden. En kısa zamanda alışmak ümidiyle. :D

About admin

Deniz is an Asistant Art Manager at ATIG Investment Securities, one of the remarkable company of the financial sector in Istanbul. She has been working on User Interfaces, Experience and Interaction Design as a lead designer.