İnsanlar atıp tutar, yakalar yutarlar. Hep laf, hep laf… İş güç yok desem, var. Hayatın tuzu biberi onlar için dedikodu. Demedi kodu olsa bile bir şeyler atıyorlar işte. :D Ha konuyu nereye getireceğim. Bazen asılsız iddaalar vardır. Arkanızdan sizi çekemeyenler ortaya bir laf atarlar. En çok önemsediğiniz insana bu laf giderse de amaca ulaşılır. Bu insan o lafa inanırsa görev de başarıyla tamamlanır. Diyeceğim o ki , eğer böyle bir şey yaşadıysanız ve görev başarılı sonuçlanmışsa o yakınım dediğiniz insana biraz uzaklaşıverin. Benim için beni karşıma geçerek tanıyan insanlar önemlidir. Sizin için de öyle olsun. Benim arkamdan söylenenlere inanacaksa işimiz var. :D Ha böyle birşey şu anda yaşamadım. Bir arkadaş yaşadığı bir olaydan bahsediyordu da aklıma geldi yazayım dedim.

Dostlarınızı iyi seçin. Arkalarından laf söylendiği zaman onları savunabilin. Dimdik karşılarına geçip, “İnanmadım ki!” diyebilin…

Sevgilerimle. :)

About admin

Deniz is an Asistant Art Manager at ATIG Investment Securities, one of the remarkable company of the financial sector in Istanbul. She has been working on User Interfaces, Experience and Interaction Design as a lead designer.