Hafta sonu iş arkadaşlarımla sinemaya gittim. Aslında İngilizce olur diye umuyordum. :D Olmadı. Sorun yaratabilecek bir film olmadığı için mutluyum. İzlediğimiz filmi bir sonraki yazımda paylaşacağım. Sinemadan bahsetmek istiyorum.

Sinemamız Prag kentinin güzel, tarihi sokaklarında bir sinema. Prag 3′te  ucuza izleyebileceğiniz filmler veriyorlar. Vizyon filmleri olmasa da, film izlemenin keyfinin sinemada çıktığını düşünenler için güzel bir fırsat. Tam tamına 30 CZK olan filmin karşılığı yaklaşık 3 TL’dir. Diğer filmler genel olarak 10 TL civarında. Asıl olay burada değil, İzmir’de DESEM’in de böyle bir uygulaması var. Şu anda fiyatları ne durumda bilemiyorum ama bu sinemanın bir başka artısı var. İkram olarak bira veriyorlar. İçmiyorsanız, birilerine verebilirsiniz. Her durumda kârlı bir sinema. :)

Sinemanın adı Kino Aero. Websitesini İngilizce olarak buradan inceleyebilirsiniz.

Sinemanın adresine ulaşmak için tıklayınız. Dilerseni Mapy.cz ile yerel haritadan kolayca hangi toplu taşıma aracıyla kolayca Kino Aero Sinemasına ulaşabileceğinizi saatleriyle birlikte planlayabilirsiniz.

Adres: Biscupcova 31, 130 00 Praha 3 Tel: +420 271 771 349 E-posta: info@kinoaero.cz

İyi seyirler!

 

About admin

Deniz is an Asistant Art Manager at ATIG Investment Securities, one of the remarkable company of the financial sector in Istanbul. She has been working on User Interfaces, Experience and Interaction Design as a lead designer.