Bu aralar yazmak çok zor geliyor bana. Aslında yazmak değil sorun. Kafam çok dağınık. Evet, ikizler burcu hep böyledir değil mi? :D Dağınık kafa ne olacak!

Geleceği herkes düşünür de, benim gibisi azdır herhalde. Rüyalarım nöbetleri devralıyor, o kadar çok düşünüyorum diyebilirim. Sizde ne var ne yok? Benim gibi misiniz siz de? Birçoğunuz da tatile çıkmıştır, dönmüştür. Hatta bazılarınız hala tatilde olabilir bile. :) Oh oh, yarasın ne diyelim. :D Benim tatilim de haftasonu kaçamaklarım.

Geçtiğimiz hafta sonu Tabor’a gitme fırsatım oldu. Madem kanadım yok, tandem de uçarım, yine de uçarım dedim, gittim ve uçtum. İlk wingover denememi tandem ile, avrupanın altın şehri Çek Cumhuriyeti’nde bir Çek pilotla yapmış oldum. :D Unutmamam için gayet yeterli ayrıntılar var. Sevgili pilotum David’e teşekkür ederim. Uçuş için para talep etmemesi de beni çok duygulandırdı. Canım yaa. :D Benim orada olmama vesile olan Tomáš’a da teşekkürü borç bilirim. :P

Bir sürü fotoğraf çektim. Çektim amaaa tam ben uçacakken bataryam bitti. Benim uçuşuma ait hiçbir görüntü olmasa da bu güzel güne ait fotoğrafları sizin de görmenizi isterim. :)

Gelelim Tábor’a. Geleneksel Tábor festivalinin olduğu bir günde orada olmam büyük şans. Orta çağlardan süregelen tarihi dokularını hala yaşattıkları Çek şehirlerinden birinde yine bu çağlara ait kıyafet ve eşyalarla harika bir tarihi festivaldi! Malesef fotoğraf makinemin azizliğinden fotoğraf çekemedim. Ama bu sayfadan birkaç kare görebilirsiniz. Gece el fenerleriyle o sokaklarda yürüdüğünüzü hayal edin. Sanki gerçek gibi… Mutlaka buralara gelirseniz, festivale denk gelen tarihleri ayarlamaya çalışmalısınız.

Benden haberler bu kadar, peki ya sizden ne haber?

[cincopa AUAA4sah1Jnx]

About admin

Deniz is an Asistant Art Manager at ATIG Investment Securities, one of the remarkable company of the financial sector in Istanbul. She has been working on User Interfaces, Experience and Interaction Design as a lead designer.