Biz böteliyiz. Bilgi teknolojileri eğitim dünyasında bizden sorulur. Biz teknologlarız!

İşimiz, gücümüz eğitim! Biz bir topluluğuz! Haydi resmiyete dökelim, daha büyük projeler üretelim, ne dersiniz?

Bu sene Abant İzzet Baysal Üniversitesi Böte bölümümüze bir topluluk kuruyoruz. Büyük projelerimizi üretip,büyük kitlelere ulaşabilmek için çalışıyoruz. Blgi teknolojilerini öğrenmek isteyip imkan fırsat bulamayan herkese ulaşmak hedefimiz. Gerek kendi bölümümüz gerek diğer bölümler.

Hayat ödevlerden ibaret değil. Öğrenmek için çok çalışmak lazım. Yaptıklarımızın bir değeri olmalı. Ödev projelerinin not değerlerinden daha önemlisi, değerli projeler üretebilmektir. Bunun için varız diyoruz, sizleri de topluluğumuza katılmaya davet ediyoruz arkadaşlar.

Üye kayıtları topluluğumuz kurulduktan sonra yapılacaktır. Bu çağrı bilgi teknolojilerinde deneyimli, etkinliklerimize katkısı olabilecek, yönetim kadrosuna alınacak arkadaşlar içindir. BÖTEli olmayıp, kendinizi yeterli görüyorsanız da iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda da bölüm sınırlamamız yok.

Bekliyoruz. :)

About admin

Deniz is an Asistant Art Manager at ATIG Investment Securities, one of the remarkable company of the financial sector in Istanbul. She has been working on User Interfaces, Experience and Interaction Design as a lead designer.